+48 690 090 941

 

Rejestracja telefoniczna czynna codziennie od 11.00 – 20.00* 

oraz poprzez e-mail: cpsigmawielun@gmail.com

 

*jeśli nie odbieramy telefonu, zawsze oddzwaniamy

 

Sprawy dotyczące szkoleń, warsztatów, marketingu, współpracy –

782 575 085

Nasze Centrum otwarte jest od poniedziałku do soboty:

Poniedziałek: 15.00 – 20.00

Wtorek: 14.00 – 20.00

Środa: 13.00 – 20.00

Czwartek: 14.00 – 20.00

Piątek: nieczynne

Sobota: 9:00 – 13:00 (dwie soboty w miesiącu)

LOKALIZACJA

Centrum Psychologiczne Sigma

pl. Legionów 3, 98-300 Wieluń

NIP: 8322078259

FAQ

Ile trwa konsultacja psychologiczna?

Konsultacja psychologiczna, jak i spotkanie psychoterapeutyczne trwa 50 min, bez względu na to, które z kolei jest to spotkanie

Czy mogę zrealizować w Centrum wizyty płatne przez Narodowy Fundusz Zdrowia (NFZ)?

W Centrum realizujemy tylko wizyty prywatne, nie posiadamy umowy z NFZ na realizację wizyt

Czy mogę uzyskać zaświadczenie o zrealizowanych spotkaniach?

Oczywiście, zaświadczenie o odbyciu spotkań konsultacyjnych/terapeutycznych, zawiera ilość i daty zrealizowanych spotkań, nazwisko psychologa prowadzącego. Koszt zaświadczenia to 20 zł, potrzebę otrzymania zaświadczenia należy zgłosić przy płatności za wizytę w naszej recepcji.

W jakich godzinach mogę zrealizować wizytę?

Termin wizyty uzależniony jest od dostępności psychologa i wolnych terminów. Większość wizyt realizujemy w godzinach 14.00 – 20.00 od poniedziałku do czwartku oraz dodatkowo w dwie soboty w miesiącu (9.00 – 13.00). W celu uzyskania szczegółów oraz dostępności poszczególnych psychologów, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest:
Pracownia Psychologiczna Sigma Joanna Klemińska
z siedzibą pl. Legionów 3, 98-300 Wieluń
NIP:  8322078259
  1. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji, podstawami prawnymi przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest ustawa RODO, tj. w oparciu o niezbędne przetwarzanie wynikające z zadań statutowych realizowanych przez Administratora.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzanie ręcznie lub/i automatycznie w celu realizowania zadań Pracowni Psychologicznej Sigma, administrator nie udostępnia danych innym podmiotom, chyba, że informacje podane podczas wizyt zagrażają życiu bądź zdrowiu Pani/Pana lub innych, oraz w sytuacji, gdy zostały zawarte inne ustalenia w tym zakresie z Panią/Panem. Na psychologa prowadzącego konsultacje/terapię psychologiczną nałożone są przepisy, które zobowiązują do zachowania tajemnicy zawodowej z uwzględnieniem wyjątków zapisanych powyżej.
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji, cel i podstawa prawna przetwarzania danych osobowych: przetwarzanie danych osobowych w związku z badaniami psychologicznymi osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania pojazdami, kierowców oraz osób wykonujących pracę na stanowisku kierowcy, a także badań w zakresie medycyny pracy.
  4. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:
– żądania od Administratora:
– dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
– sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
– usunięcia Pani/Pana danych osobowych,
– ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych
 – przenoszenie danych osobowych,
 – wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Przysługuje Pani/Panu prawo do wycofania zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych (w tym należących do szczególnej kategorii), z tym, że cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano z prawem, przed jej niewycofania.
Podstawy prawne o ochranie danych osobowych: Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych, Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r.