KONSULTACJE I TERAPIA OSÓB DOROSŁYCH

TERAPIA MŁODZIEŻY

TERAPIA DZIECI

TERAPIA RODZIN I PAR

TERAPIA UZALEŻNIEŃ

KONSULTACJE PSYCHODIETETYCZNE

„Sukces to nie to co masz, ale to, kim jesteś.”

Bo Bennet

Centrum Pomocy Psychologicznej i Terapii Sigma to miejsce, gdzie dbamy o to, aby każdy, kto przekracza próg gabinetu, poczuł się zrozumiany i szanowany. Nasi psychologowie i terapeuci, posiadają duże doświadczenie w pracy psychoterapeutycznej i konsultacyjnej. Pracujemy w różnych nurtach terapeutycznych, tak aby, jak najlepiej dobierać metody pracy, do pojawiających się trudności. Pracujemy zgodnie z zasadami Kodeksu Etyczno – Zawodowego Psychologa.

Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji

IMG_3198 (2)

mgr Joanna Klemińska – Chudy – psycholog, terapeuta, trener. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującego. Pracuje z młodzieżą (od 15 l.) oraz z osobami dorosłymi, m.in. w zakresie pracy nad trudnymi zdarzeniami, lękiem, stresem, motywacją do realizowania postawionych celów, pracy nad zmianami, rozumienia i pracy nad emocjami, komunikacją i pewnością siebie inne. W swojej pracy wykorzystuje metody terapii motywującej, humanistycznej, TSR i NVC.

mgr Natalia Kozik – psycholog, psycholog dziecięcy, certyfikowany terapeuta TUS. Absolwentka szkolenia z Poznawczo – Behawioralnej Terapii Zaburzeń Dzieci i Młodzieży w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Katowicach oraz terapii systemowej w WTTS.  W praktyce terapeutycznej wykorzystuję wiedzę i techniki z nurtu psychoterapii poznawczo – behawioralnej, systemowej oraz behawioralnej. Pracuje z dziećmi w wieku 0 – 14 l.

20180928_165034

mgr Dorota Okoń – psycholog dziecięcy, muzykoterapeuta. Absolwentka psychologii o specjalności psychologia kliniczna w SWPS we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi zdobywała prowadząc zajęcia terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, w gabinetach prywatnych, w placówkach, fundacjach i innych. W swojej pracy wykorzystuje elementy terapii poznawczo – behawioralnej i behawioralnej. Pracuje z dziećmi w wieku 0 – 14 l.

Zdjęcie na stronę(1)

mgr Magdalena Głuch – psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Studium Terapii Rodzin organizowanego przez Dolnośląskie Centrum Psychoterapii we Wrocławiu oraz całościowego kursu psychoterapii we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Od wielu lat pracuje z osobami dorosłymi, także parami i rodzinami. W mojej pracy stosuje podejście integratywne, dostosowane do możliwości oraz potrzeb zgłaszającej się osoby, głównie w nurcie systemowo – eriksonowskim.

Dsc_0528

mgr Anna Warych – certyfikowany terapeuta uzależnień. Absolwentka Studium Terapii Uzależnień w Instytucie Edukacji i Terapii w Poznaniu realizowane z ramienia Krajowego Biura ds. Przeciwdziałania Narkomanii. Posiada kilkuletnie doświadczenie w terapii długoterminowej w pracy z osobami  uzależnionymi.  Obecnie pracuje w Centrum Psychiatrycznym na Oddziale Leczenia Uzależnień. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą.